0660002777 Обратный звонок
Корзина
  • Ваша корзина пуста!

1280153507

Xiaomi

Пульсоксиметр Xiaomi Yuwell YX303

5/5

На складе

1158 грн.

Краткое описание

Висококласне рішення

Yuwell YX303 – преміальний пульсоксиметр з екосистеми Xiaomi, призначений для неінвазивного вимірювання насиченості крові киснем та частоти серцевих скорочень. Якісний фотосенсор гарантує високу точність вимірювання за 5-6 секунд, а OLED-дисплей з можливістю горизонтального та вертикального відображення забезпечує зручний перегляд інформації.

 

Особливості:

  • Контроль ступеня насиченості киснем від 70 до 100% (± 2%)
  • Вимірювання пульсу у діапазоні від 25 до 250 уд/хв (± 1 уд/хв)
  • OLED-дисплей з горизонтальним та вертикальним відображенням
  • Надівається по принципу прищіпки
  • Індикація рівня заряду
  • Робота від двох батарейок формату AAA
 

Основа безпеки

Падіння рівня насиченості (сатурації) крові киснем або значні зміни пульсу можуть свідчити про серйозні порушення у роботі дихальної або серцево-судинної системи. Тому важливо контролювати ключові показники організму, щоб своєчасно проконсультуватися з лікарем у разі тривожних сигналів.

 

Висока точність

Для визначення рівня насиченості крові киснем та пульсу пристрій використовує якісний оптичний сенсор. Таке рішення забезпечує високу точність* і швидкість отримання результатів. Достатньо лише надіти девайс на вказівний палець до упору і натиснути на кнопку увімкнення – вже через 5-6 секунд інформація буде відображена на яскравому OLED-дисплеї.

 

Практичне живлення

Пристрій працює від двох батарейок популярного формату AAA, завдяки чому у вас ніколи не виникне проблем з пошуком нових елементів живлення. А індикація рівня заряду на дисплеї Yuwell YX303 дає можливість контролювати запаси енергії, щоб розрядка медичного девайса не застала вас зненацька.

 

Стильний та компактний

Як і всі пристрої з екосистеми Xiaomi, пульсоксиметр привертає увагу продуманим дизайном. Обтічний корпус з гіпоалергенного пластику білого кольору виглядає сучасно і підкреслює преміальність Yuwell YX303. При цьому компактний прилад легко поміщається на долоні і важить всього 54 грами, а тому його можна завжди брати з собою.

Доставка в течение 2-3 дней с момента заказа
Возврат и обмен товара в течение 30 дней
Гарантия качества материалов

Отзывы1

5/5

Карина10.02.2021

Купила ещё когда началась корона, так как очень переживала за здоровье. До сих пор работает исправно

Написать отзыв

Оценка:

Отзывы с оценкой

100% 1 отзыв
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов